



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Redo márkától származik, raktárunkban van, ára 11390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK08 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 350 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | KODIAK Redo, TOKYO Redo, OUT WALL Redo, LAMPRIS Redo, SPECTRA Redo |
| Gyártó | Redo |

Mennyezeti, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron

Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás