

Méretek 40×60 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Huzat anyaga: Poliészter, pamut, aloe vera Párna töltete: Poliuretán Visco hab Levehető huzat Zárás: Cipzár Mosás: legalabb 2x évente 40 °C fokon Centrifugálás a legkisebb fordulatszámon Ne szárítsa szárítógépben
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Töltet | Memóriahab |
|---|---|
| Huzat anyaga | Pamut, Poliészter |
| Forma | Téglalap |
| Párna típus | Anatómiai |
| Rögzítés | Cipzár |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Antiallergén | Igen |
| Évszak | Egész éves |
| Javasoljuk | Standard egyszemélyes ágy, Standard franciaágy |
| Párna mérete | 40 x 60 cm |
| Anatómiai | Igen |
| Töltet anyaga | Poliuretán hab |
| Felületi anyag | Poliészter, Pamut, Aloe vera |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Használhatatlan
Nagyon nagyon rossz minőség
Használhatatlan
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
Nagyon kényelmes jót tudok rajta pihenni
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
Negatív.Silány hamisítvány!
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
A mérete megfelelő és árarányban jó.
Sajnos a külső borítás 100% polyester, ami nem egészséges. Nem szívja be a nedvességet, a használattól a nylon anyag kibolyholódik. Ennek okából kifolyólag a huzat érdessé válik és kényelmetlen, rossz érzést nyújt a bőrnek a használata során. Furcsa, hogy a memoriahab apró darabokra van szaggatva a belső huzatban. Többet vártam a terméktől!
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×75 cm, anatómiai, memóriahabos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos

Anatómiai, poliészter huzattal, hipoallergén
Raktáron
Anatómiai, memóriahabos, hipoallergén
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
70×90 cm, hipoallergén, téglalap alakú

Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Poliészter töltetű, poliészter huzattal, hipoallergén
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Poliészter töltetű, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, egyszínű
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, hipoallergén
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Dísz, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Dísz, pamut, szabálytalan formájú
Raktáron
30×50 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Anatómiai, memóriahabos
Raktáron

Anatómiai, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Anatómiai, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, hipoallergén
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
Műanyag, bükkfa, skandináv stílusú
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron