




Méretek 74×70×120 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a téglalap alakú asztal bármilyen enteriőrbe modern hangulatot varázsol. Ezüst krómozott lábai garantálják a tartósságot és strapabíróságot. Az edzett üveglap rendkívül karcálló, hosszú ideig tiszta és kifinomult megjelenést biztosít és egyszerű a karbantartása. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x asztal
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Magasság: | 74 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Asztallap anyaga | Üveg |
| Alak | Téglalap |
| Asztalláb típus | Három láb, X alakú |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
| Szín | Szürke |
| Név | WINSTON |
| Forma | Négyszögletes |
| Súly | 25 kg |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Főbb anyagok | Edzett üveg |
| További anyagok | Vas, Edzett üveg |
| Sku | 312594 |

Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Modern stílusú, négyzet alakú, fém lábakkal

Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, 6-személyes, diófa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Raktáron
Kerek, diófa, matt
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa

Bővíthető, kerek, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás