








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fali LED lámpa napenergiával.3 világítási mód.Akkumulátor: 3,7 V Li-ion, 2000 mAh (tartozék).Világítási idő: 8 perctől 24 óráig.Töltési idő: 6-7 óra.Érzékelési szög: 120°.Érzékelő hatótávolság: 6-7 m.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Típus | Fali |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| A teljes fényáram | 400 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 60 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapacitás | 2000 mAh |
| Elem élettartam | 24 h |
| Feszültség | 3,7 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Series | SOLAR Illumax, SOLAR V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |

Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron

Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Kiszállítás 2 nap múlva
Talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás