






LED szalag kapcsolóval a tápkábelen. LED szalag hossza: 3 m.LED dióda száma: 360. A szalag az előre jelölt helyeken (5 cm-enként) vágható. A tápegység és a vezérlő IP20 védettségű (nem vízálló), beltéri használatra alkalmas. A szalag fényforrás része kültéri használatra is alkalmas, az IP65 szigetelésnek köszönhetően teljesen porálló és vízálló. Az LED technológia akár 80%-os energia-megtakarítást biztosít.
| Behatolás védettség | IP65 |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 23 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 23 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 155 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 2200 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 23 W |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Feszültség | 24 V/230 V |
| Funkció | A transzformátort tartalmazza/LED technológia/Kapcsoló a vezetéken |
| Típus | LED szalag |
| Hely | Nappali/Lugas/Hálószoba |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Dugó típusa | C |
| Stílus | Egyéb |
| Series | LED STRIP Polux |
| Gyártó | Polux |
Felhasználói értékelések
Elég rögzítő van, amelyek a szíjat a helyén tartják.
Kellően hosszú csatlakozókábel
működik