






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Napelemes fényfüzér, amely tökéletes kerti díszítéshez. Alacsony fényerőssége miatt dekoratív világításként használható. Táplálás napelemes panel segítségével. A lámpa IP65 védettséggel rendelkezik, amely megóvja a behatoló tárgyaktól és a fröccsenő víztől. A csomag tartalmaz távirányítót (IP20). Ezzel a távirányítóval beállíthatja a fényerősséget, valamint válthat az előre beállított világítási módok között. Időzítő funkció: 3 vagy 6 óra. Töltési idő: 8 óra. Világítási idő: 14 óra. Fény színe: hideg fehér. Megvilágított rész hossza: 10 m. Tápkábel hossza: 2,2 m. Elemek: 2x 26700 3,2V 8000 mAh (a csomag része).
| Típus | Fali, Fényfüzérek |
|---|---|
| Áramforrás | Napenergia |
| Stílus | Dekoratív |
| Funkció | Szolár technológia/Távirányító/Dimmelhető távirányítóval |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Elem élettartam | 14 h |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Feszültség | 3,2 V |
| Színvisszaadási index (cri) | 70 Ra |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| A teljes fényáram | 1000 lm |
| Kapacitás | 8000 mAh |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Series | CHAIN Aigostar, SOLAR Aigostar |
| Gyártó | Aigostar B.V. |

LED szalagok, napelemes, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, napelemes, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, napelemes, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
Fényfüzérek, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron

Napelemes, üveg, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus, 230V, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
LED szalagok, műanyag, fali
Raktáron
230V, álló, ÖKOlógiai
Raktáron
230V, álló
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Álló

230V, álló
Raktáron
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás