






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányba halad - EGLO connect Okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval állítható. Bluetooth alacsony energiafogyasztással. Ingyenes AwoX Home CONTROL alkalmazás (kompatibilis Android és iOS rendszerekkel). Állítható színhőmérséklet: 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. Fokozatos fényerőszabályozás (0-100%). Kompatibilis: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Lehetőség van a lámpa bekapcsolásának és kikapcsolásának időzítésére. A lámpák távirányítóval és mobiltelefonnal egyszerre vezérelhetők. A távirányító nem része a csomagnak, de külön megvásárolható.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Izzók száma | Egy |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Funkció | Dimmelhető mobiltelefonnal/LED technológia/Irányítás telefonnal |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 19,5 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 19,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 175 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 2500 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 19,5 W |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Fürdőszoba |
| Alak | Négyzetes |
| Series | CONNECT-Z Eglo remote, FUEVA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Konyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás

Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás