









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Teremtsen tökéletes hangulatot a Philips Hue dimmelhető világításaival. Energiatakarékos megoldás, amely távolról vezérelhető, és segít megalkotni az ideális fényviszonyokat, amelyek megfelelnek elképzeléseinek, tevékenységeinek vagy hangulatának. LED mennyezeti dimmelhető lámpa.Élvezze a lágy fényt a Philips Hue White and Colour Ambiance fehér mennyezeti lámpájával.A Hue lámpa 16 millió színválasztékával tökéletes hangulatot teremt – RGB.A Hue Bluetooth alkalmazás lehetővé teszi, hogy egy helyiségben otthonában egyszerűen vezérelje a Hue okos világítást. Akár tíz okos lámpát is hozzáadhat, és egyetlen gombnyomással irányíthatja őket mobilkészülékéről; a csatlakoztatott lámpák számának bővítéséhez vásárolja meg a Hue Bridge-et.Ha szeretné felfedezni az intelligens világítás további funkcióit, csatlakoztassa a lámpát a Hue Bridge-hez – az okos átjárót itt vásárolhatja meg.Élvezze a Philips Hue sorozat teljes funkciókínálatát.Ha szeretné automatizálni az egész okos otthoni világítási rendszert, hozzon létre rutinokat. Vezérelje a lámpákat akkor is, ha éppen nincs otthon, és szerezzen be további kiegészítőket, például mozgásérzékelőket vagy okos kapcsolókat.A lámpa teljes mértékben támogatja a hangvezérlő rendszereket.Egyszerű hangparancsokkal több lámpát, vagy akár egyetlen helyiségbeli lámpát is irányíthat.Az eszköz támogatja a ZigBee protokollt – vezeték nélküli kommunikációs technológia.További információkat a HUE rendszerről megtalálhatja cikkünkben.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Okos | Igen |
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 33,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 160 W |
| Színhőmérséklet | 2000-6500 K |
| A teljes fényáram | 2350 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Funkció | Dimmelhető mobiltelefonnal/RGB/LED technológia |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 33,5 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 33,5 W |
| Series | INFUSE Hue, WACA CEILING Philips |
| Gyártó | Philips |

LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Ingyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállításFém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállításFém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás