









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Hozzon létre tökéletes hangulatot a Philips Hue szabályozható lámpáival. Az energiatakarékos világítás, amely távolról vezérelhető, segít az ideális fényviszonyok kialakításában, amelyek megfelelnek az elvárásoknak, és megfelelnek tevékenységének és hangulatának. LED-es szabályozható mennyezeti lámpa távirányítóval. Képes csatlakozni a Hue Bridge-hez és szabályozni a fényt egy mobilalkalmazás segítségével. Az IP44-nek köszönhetően a lámpa alkalmas fürdőszobába. A távirányító INGYENES. Kompatibilis az Amazon Alexa és az Apple Homekit termékekkel. További információ a HUE rendszerről a cikkünkben található .
| Típus | Mennyezeti |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 19,2 W |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia/Intelligens megvilágítás/Távirányító |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 19,2 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 19,2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 170 W |
| Színhőmérséklet | 2200-6500 K |
| A teljes fényáram | 2450 lm |
| Series | WHITE AMBIANCE Philips Hue |
| Gyártó | Philips |


Álló
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló
Raktáron



Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Talajba építhető
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fali
Raktáron
Álló
Raktáron
Fém
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Mennyezeti, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, kerek
RaktáronIngyenes szállítás

Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás