







Méretek 75×80×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a trendi étkezőasztal bőséges helyet kínál a jó hangulatú vacsorákhoz. A karakteres dizájnnak köszönhetően modern hangulatot varázsol nappalijába. A fekete csillaglábazat egyedi megjelenést biztosít a bútornak. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x asztal
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Felület | Matt |
| Asztalláb típus | Három láb, X alakú |
| Szín | Szürke |
| Név | SPECTRA |
| Forma | Négyszögletes |
| Súly | 32 kg |
| Terhelhetőség | 70 kg |
| Főbb anyagok | MDF |
| További anyagok | Fém, MDF |
| Sku | 224443 |

Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Bővíthető, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, fém lábakkal

Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Kerek, diófa, matt
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, matt, márvány asztallappal
Elérhető 2 webáruházban

Bővíthető, kerek, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa

Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás