



Modern dizájnú mennyezeti lámpa. A LED technológia akár 80%-kal kevesebb energiát fogyaszt, mint a hagyományos izzó. Kialakításának köszönhetően könnyen felszerelhető mennyezetre vagy falra. Alkalmas nappalikba, hálószobákba, dolgozószobákba és folyosókra. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, amely meleg fehér fényt biztosít környezetének.Csak beltéri használatra alkalmas (IP20).Garancia: 36 hónap.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Üveg, Fém |
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Szögletes, Szabálytalan |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 116 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1680 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Series | PLAIN Brilagi, STROPSTM Solight, PLAIN Solight |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
Elég világos. Szép megjelenés.
Elégedettség
Eléggé világít.
Semmi

Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, műanyag
Raktáron
LED, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, halogén
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, műanyag
Raktáron
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, konyhába, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, konyhába, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
Konyhába, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, konyhába, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron