




Méretek 60×120 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 80% pamut | 20% poliészter Gramázs: 190 g/m² Szín Zöld Méretek 60 x 120 cm Jellemzők Puha anyag, kellemes tapintású Magas rugalmasság, tartós alak Nem vasalható Gumival körbeszegett a lepedő teljes kerületén Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 1x 14 naponta Szárítógépben alacsony hőmérsékleten javasolt szárítani
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Frottír |
| Gumis | Igen |
| Feszíthető | Igen |
| Grammsúly | 190 g/m2 |
| Optimális matrac magasság | 12 cm-ig |
| Méret | 60 x 120 cm |
| Kialakítás | Feszíthető, Gumis |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |

70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
60×120 cm, gumis, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, frottír
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
60×120 cm, gumis, frottír
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
60×120 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Fém
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva