










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Okosan megoldott világítás elegánsan egységes formákkal. Hatszögletű forma és fa megjelenés. Lehetőség a fényhatások zenehez való kapcsolására az integrált Rhythm Music Sync funkción keresztül. Érintőgombok segítségével szabályozhatja a fényerőt, a hőmérsékletet, vagy válthat a 11 jelenet között. Vezérlés mobil Nanoleaf Smarter Series alkalmazáson keresztül (kompatibilis iOS és Android rendszerekkel). Könnyű kommunikáció Wi-Fi hálózaton keresztül. A Connect+ funkció lehetővé teszi különböző panelformák kombinálását. Kompatibilis Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT. Kábel hossza: 2,5 m. A csomag tartalmaz: 13x hatszögletű panel, 13x szerelőlap, 14x kétoldalas ragasztószalag, 14x összekötő elem a panelek és a vezérlő összekapcsolásához, 1x vezérlő és 1x tápegység.
| Fő anyag | Fa |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Típus | Fali, LED szalagok |
| Hely | Nappali/Hálószoba/Előszoba |
| Funkció | LED technológia/Intelligens megvilágítás/Alexa |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Izzók száma | 13 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 10 W |
| Színhőmérséklet | 1500-4000 K |
| A teljes fényáram | 1300 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Darabszám a csomagban | 13 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 26 W |
| Szerelés módja | Felületre szerelt |
| Stílus | Egyéb |
| Series | Products Nanoleaf, GAMING LIGHTS Nanoleaf |
| Gyártó | Nanoleaf |

Napelemes, fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Napelemes, műanyag, álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, álló

LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, fali
Raktáron
LED szalagok, műanyag, fali
Raktáron
Műanyag, klasszikus, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, fali
Raktáron
Fényfüzérek, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, kristály, fali

Fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fém, műanyag
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Klasszikus, fali
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, napelemes, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás