Hasonlítsd össze az árakat 85 800 Ft-tól 118 900 Ft-ig 3 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 85 800 Ft és 118 900 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 11 033 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 01. - 96 833 Ft
- 2026. 04. 23. - 94 167 Ft
- 2025. 03. 11. - 72 000 Ft
- 2025. 02. 20. - 80 450 Ft
- 2026. 05. 01. - 85 800 Ft
- 2026. 04. 23. - 85 800 Ft
- 2025. 03. 11. - 72 000 Ft
- 2025. 02. 20. - 72 000 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A BOHEMIA szendvics matrac kétoldalas, és a keményebb típusú purhab matracok közé sorolható. A DE LUX matraccal együtt a legkeresettebb matracaink közé tartozik. A matrac magját minőségi poliuretán hab alkotja, mely rendkívül rugalmas, jól alkalmazkodik a test vonalához. A felhasznált alapanyagokat gondosan válogatták össze, elkerülve ezzel az allergiás reakciók lehetséges kiváltó okait. A 16 cm vastagságú matrac ajánlott teherbírása fekhelyenként 130 kg. A BOHEMIA szendvics matrac főbb jellemzői: hab matrac, kétoldalas, antialergén, levehető,mosógépben mosható huzat. Használt anyagok: PUR hab
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 16 cm |
Specifikációk
| Töltet | PUR habszivacs |
|---|---|
| Típus | Hab |
| Levehető huzattal | Igen |
| Keménység | Kemény |
| Kétoldalas | Igen |
| Szendvics | Igen |
| A matrac magassága | 16 cm |
| Anyag | PUR hab |
| Fekvőfelület | 180x200 cm |
| Matrac keménysége | H4 - kemény |
| Meghatározás | Alergiásoknak |
| Súly | 16 kg |
| Tartozékok | Matrachuzat |
| Teherbírás | 260 kg |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Pár hónapos használat után, a matrac el kezdett deformálódni... Azt hittük a forgatás segít, nem így lett. Cserébe hát és derék fájás!
Vásárolva itt: Supermobel.hu
Ajánljuk

Táskarugós matrac 160 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×80×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Habmatrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×120×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
DELUXE habmatrac 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
DELUXE habmatrac 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Táskarugós matrac 160 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 180 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 180 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 80 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×80×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 140 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac MASS COMFORT 21cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
21×180×200 cm, hab, rugós

Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron