




Méretek 21×160×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 99 513 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Méretek A matrac mérete: 160 x 200 cm Magasság: 21 cm Szélesség: 160 cm Hosszúság: 200 cm A zsákok sűrűsége: 262 db / m 2 A matrac keménysége: Közepes H3, keményebb H4, két keménység Kialakítás 7 zónás zsákrugós mag különböző keménységgel a test különböző részein – puhább a vállaknál, keményebb a deréknál Mindkét oldalon profilozott PUR hab bevonat az enyhe masszázshatásért és kényelmes fekvésért Két keménység – puhább H3 és keményebb H4, a matrac forgatásával választható Kiváló légáteresztés és ergonómikus gerinctámasz minden pozícióban Hipoallergén huzat cipzárral – könnyen levehető és 40 °C-on mosható Anyag - Zsákrugós rugók Rugók külön textil tasakokban elhelyezve A tasakok a nyomásra függetlenül reagálnak a többitől, és biztosítják a tökéletes támaszt Minimalizálják a nyomást az ízületeken, és alkalmazkodnak a test vonalaihoz A rugók idővel nem veszítenek az rugalmasságukból – a matrac hosszabb élettartama Légáteresztőek, nem tartják vissza a hőt és a nedvességet , így jelentősen csökkentik az atkák előfordulását Minimalizálják a mozgás átvitelét – ideális páros matracokhoz Anyag - PUR hab T25 A testhő hatására lágyul és alkalmazkodik a test formájához Az anyag kiváló rugalmassággal, szilárdsággal és hosszú élettartammal rendelkezik Csökkenti az atkák és penész előfordulását légáteresztő képessége révén Tippek Egészítse ki a matrac egy kiváló minőségű ágyráccsal , ami biztosítja a megfelelő levegőáramlást Matracvédő meghosszabbítja a matrac élettartamát Forgassa rendszeresen a matracot – az első év során legalább 4×, a következő években legalább 2× Rendszeresen porszívózza a matracot – megőrzi annak jellemzőit és higiéniai állapotát A hab színe és a huzat varrása eltérhet – ez nem befolyásolja a matrac funkcionalitását A matrac gyártási tűréshatára ± 2 cm a magasság, szélesség és hosszúság tekintetében A matrac vákuumcsomagolt állapotban érkezik – bontsa ki ideális esetben 24 órán belül a kézhezvételtől Ne használja azonnal – a matrac akár 48 órát is igénybe vehet, hogy visszanyerje eredeti állapotát
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 21 cm |
| Töltet | PUR habszivacs |
|---|---|
| Típus | Rugós, Hab |
| Levehető huzattal | Igen |
| Ortopéd | Igen |
| Zónák száma | 7 |
| Rugó típus | Táskarugós |
| Matracvédő | Matracvédő nélkül |
| Matrac mérete | 160 x 200 cm |
| Javasoljuk | Iskolás matracok, Felnőtt matracok, Matracok fájós hátra |
| Az ön súlya | 91 - 120 kg, 120 kg felett |
| Kétoldalas | Igen |
| Matrac teherbírása | 130 kg személyenként |
| Hosszúság | 200 cm |
| A matrac magassága | 21 cm |
| Nagyság | Kétszemélyes ágyra |
| Rugótípus | Táskarugós |
| Hab típus | PUR hab |
| Matrac keménysége | Közepes H3, Két keménység, Kemény H4 – H5 |
| Ortopédiai zónák | 7 zóna |

21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós

18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×90×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex

18×80×200 cm, hab, rugós
Raktáron
21×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
21×120×200 cm, hab, puha

25×120×200 cm, hab, latex

20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
21×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
80×190 cm, természetes anyagú
Ingyenes szállítás
140×200 cm, hab, ortopéd

Rugós, táskarugós, puha
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, rugós, táskarugós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, rugós, táskarugós
Raktáron
90×200 cm, rugós, memória habszivacsos
RaktáronIngyenes szállítás
10×80×200 cm, hab, puha
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
19×90×200 cm, hab, aloe vera
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
90×200 cm, rugós, táskarugós
Raktáron
160×200 cm, hab, ortopéd

140×200 cm, hab, rugós

160×200 cm, hab, memória habszivacsos
Ingyenes szállítás
140×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
Raktáron
160×200 cm, hab, rugós
Elérhető 2 webáruházban

140×200 cm, hab, ortopéd

160×200 cm, hab, rugós

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

38×38×38 cm
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron


Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Fa, szövet, otthoni
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron