Hasonlítsd össze az árakat 116 400 Ft-tól 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül:
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 96 800 Ft
- 2025. 03. 11. - 96 800 Ft
- 2025. 02. 20. - 108 200 Ft
- 2026. 05. 02. - 96 800 Ft
- 2025. 03. 11. - 96 800 Ft
- 2025. 02. 20. - 96 800 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A kétoldalas NEWADA zsákrugós matrac hétféle keménységi zónára van osztva. Minden zónában más-más keménységű rugók helyezkednek el, amelyek egyenként kis zsákokba vannak csomagolva, így nem gabalyodnak össze és nincsenek hatással egymásra. A matrac mindkét oldalán egy réteg poliuretán hab található a rugók felett, amelyek rugalmas tulajdonságuknak köszönhetően jól alkalmazkodnak a test vonalaihoz. Az egyik oldalon egy kókuszréteggel egészül ki, így együtt kiváló szellőzést biztosítanak a használójának, megakadályozva a baktériumok megtapadását. Minden felhasznált alapanyag antiallergén, és ez alól a minőségi huzat sem kivétel, amely levehető és mosógépben egyszerűen mosható. A matrac ajánlott teherbírása 120 kg fekhelyenként. A NEWADA zsákrugós matrac főbb jellemzői: zsákrugós szerkezet + kókuszréteg az egyik oldalon hét keménységi zóna kétoldalas (téli, nyári) antiallergén levehető és mosógépben mosható huzat Használt anyagok: PUR hab
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 18 cm |
Specifikációk
| Töltet | PUR habszivacs |
|---|---|
| Típus | Rugós, Hab |
| Levehető huzattal | Igen |
| Ortopéd | Igen |
| Keménység | Kemény |
| Zónák száma | 7 |
| Kétoldalas | Igen |
| A matrac magassága | 18 cm |
| Anyag | PUR hab, zsákrugók, kókuszrost |
| Fekvőfelület | 180x200 cm |
| Matrac keménysége | H5 - nagyon kemény |
| Meghatározás | Alergiásoknak |
| Paraméterek | Orvosi |
| Súly | 28 kg |
| Tartozékok | Matrachuzat |
| Teherbírás | 240 kg |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Szeretnék illetékessel beszélni! Sajnos egy hetes használat után a matrac a fenék résznél maradó alakváltozást produkál!!!! Kérem keressenek fel telefonon, vagy adjak meg a reklamációs lehetőséget! Amennyiben szükséges küldök fotókat! A kiszállítással is baj volt mert a teherautón a matrac nem volt szakszerűen rögzítve és maradó alakváltozást szenvedett! Megtört az egyik sarka! Kérem keressenek! Tibor Egy elégedetlen vevő!
Vásárolva itt: Supermobel.hu
Második alkalommal az alvás pihentető volt, azonban nem mindegy, hogy melyik része van a fej felől, a zónaelosztás miatt.
Mellékletek:
Vásárolva itt: Supermobel.hu
Ajánljuk

Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 180 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 80 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×80×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Habmatrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×120×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac MASS COMFORT 21cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
21×180×200 cm, hab, rugós

Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 140 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
DELUXE habmatrac 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×80×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 160 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kókusz matrac COCO MAXI 20 cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 160 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
DELUXE habmatrac 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron