

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Bluvel 10 szürke Fa: Bükk Méretek Szélesség: 180 cm Ülésmélység: 55 cm Mélység: 75 cm Ülésmagasság: 42 cm Magasság: 90 cm Tegye otthonossá lakását skandináv stílusú kanapékkal. A két- és háromüléses kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helyet takarítanak meg. Ez a leggazdaságosabb megoldás az otthoni relaxációs zónához. A kanapék nemcsak a nappaliban dominálnak, hanem irodákba vagy gyerekszobákba is alkalmasak. Az összbenyomást fokozza a kanapé kellemes tapintású felülete. Az utóbbi évek trendje a puha bársony kárpitozás vagy jellemzően bordás kordbársony. Hagyja magát kényeztetni és pihenjen.
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Származási hely | PL |
| Térfogat | 859 |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Méret | Háromszemélyes |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Ülésmagasság | 42 cm |
| Méretek | 180 x 75 x 90 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |

90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Kétszemélyes, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Lábakkal, szövet, párnákkal
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Lábakkal, párnákkal
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×136×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
96×214×97 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Szövet, állítható, háromszemélyes
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kétszemélyes, skandináv stílusú, lábakkal
Raktáron
90×136×75 cm, kétszemélyes, skandináv stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyazható, háromszemélyes
RaktáronIngyenes szállítás
60×75×73 cm, ágyazható, mindennapi alváshoz
Kiszállítás 2 hét múlva
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Ágyazható, háromszemélyes
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, mindennapi alváshoz
Raktáron
95×210×100 cm, ágyneműtartós, ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Lábakkal, fa, állítható
Raktáron
Ágyazható, skandináv stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Ágyneműtartós, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
60×75×73 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
Kétszemélyes, lábakkal, fa
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron