









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A mozgásérzékelős napelemes utcai lámpa ideális olyan helyekre, ahol nincs elektromos áram. Tökéletes kertek, garázsbejárók, pavilonok, utcák és járdák megvilágítására. Érzékelési szög: 120°. A lámpa sötétedéskor vagy mozgásérzékeléskor automatikusan bekapcsol. Az akkumulátor maximális üzemideje 8-10 óra. Akkumulátor: 1x Li-LFP 3,2V 10000 mAh (a csomag része). Távirányítóval vezérelhető akár 5 méteres távolságból a reflektortól. Maximális érzékelési távolság: 8 m. A távirányítóhoz szükséges elemek: 2 x AAA (nem tartozék).
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Típus | LED Reflektor/Utcai világítás/Napelemes fali lámpa |
| Kapacitás | 10000 mAh |
| Funkció | Alkonyérzékelő/Szolár technológia/LED technológia |
| Hely | Kert és utak |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| Színhőmérséklet | 6000 K |
| A teljes fényáram | 1000 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Feszültség | 3,2 V |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Series | SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Polux, STREET Polux, REFLECTOR Polux |
| Gyártó | Polux |

Szolár, álló
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
230V
Raktáron
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, réz
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Függő
Raktáron
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás