Philips - LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa CANOPUS LED/17W/230V IP44
5,0(1 értékelés)
Lépj be az e-shopba: Lámpák.hu
ElérhetőségRaktáron
Ingyenes szállítás
A terméket 60 napon belül vissza lehet küldeni
Előző árak
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Specifikációk
StílusEgyéb
TípusMennyezeti lámpa
HelyFürdőszoba
FunkcióLED technológia
AlakKerek
Behatolás védettségIP44
FoglalatBeépített LED fényforrás
A forrás maximális bemeneti teljesítménye17 W
Izzók száma1
Az izzók a csomag részét képezikIGEN (LED)
A forrás bemeneti teljesítménye17 W
Klasszikus izzónak megfelelő105 W
Színhőmérséklet2700 K
A teljes fényáram1500 lm
Színvisszaadási index (cri)80 Ra
Feszültség230 V
Áramütés elleni védelem osztálya1
Garanciális időszak60 hónap
Fény színeMeleg fehér
Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye17 W
SeriesCANOPUS Philips
GyártóPhilips
Vélemények
5.0
1 értékelés
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Minden rendben, világít.
Vásárolva itt: Lámpák.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Letöltve az Árukeresőről
Ajánljuk
Aigostar LED RGBW fürdőszobai mennyezeti lámpa 18W 230V IP44 DO-val
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 79518 - LED fürdőszobai fali lámpatest TIMOTEO 3xG9/3W/230V IP44
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 79532 - LED Fürdőszobai tükörmegvilágítás SARNOR 7,4W/230V 40 cm IP44 króm