




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 19990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Izzók száma | 1 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 500 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | BRIANZA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Álló
Raktáron

Fali
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Álló
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron

Mennyezeti, fém
Raktáron

Mennyezeti, 230V
Raktáron

Fali, fém
Raktáron
Függő
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás