










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 24490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek, Szabálytalan |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Szín | Fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| A teljes fényáram | 1900 lm |
| Funkció | LED technológia/Távirányító/Dimmelhető távirányítóval |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 131 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Alak | Kerek |
| Series | ZAMUDILO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, több mint egy izzóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, szögletes
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás