Webáruház értékelés
9 nap telt el, a szállítónak se adtak át az árut.
Egy e-mail jött, termékek sehol.
Megvásárolt termékek:
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Webáruház értékelés
9 nap telt el, a szállítónak se adtak át az árut.
Egy e-mail jött, termékek sehol.
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Áttekinthtő
Gyors szállítás
Webáruház értékelés
SOHA SOGA NEM RENDELEK AZ ARUHAZTOL!!!!!!!!
Webáruház értékelés
Gyors, megbízható.
Webáruház értékelés
Gyors pontos
Webáruház értékelés
Előny
Webáruház értékelés
A rendeléssel kapcsolatban volt némi nehézség.
Webáruház értékelés
Soha többé nem rendelek innen semmit!
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Részletes tájékoztatás, gyors és precíz szállítás a jellemző.. Megbízható webáruháznak tartom.
A termékek bemutatása és a használati utasítás részletezése sokat segített a választásban.
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Amit rendeltem azt kaptam
Nincs