Webáruház értékelés
Az árút nem kaptam meg,és nem is értesítenek semmiről.
Megvásárolt termékek:
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Webáruház értékelés
Az árút nem kaptam meg,és nem is értesítenek semmiről.
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
A csomagolás kulturált volt , a szállítással sem volt semmi gond, teljes mértékig elégedett vagyok! :)
Webáruház értékelés
Kényelmes
Gyors
Webáruház értékelés
Gyors pontos szállítás,jó informálás hol tart a rendelés.
Nem volt ilyen
Webáruház értékelés
Otthonomból ,kényelmesen vásárolok.
Gyors,pontos
Webáruház értékelés
Lassú, és követhetetlen,
Nagyon lassú
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Könnyű rendelési folyamat
Webáruház értékelés
Töbször rendeltem mára webáruháztól mindig rendben volt minden.
Nincs
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Nagyon gyorsan megtörtént a szállítás
Nincs
Webáruház értékelés
Minden teljesen rendben volt, máskor is fogok innen vásárolni.
Megvásárolt termékek: