Webáruház értékelés
Jo napot nem jött meg a francia ágy
Megvásárolt termékek:
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Webáruház értékelés
Jo napot nem jött meg a francia ágy
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Létre hoztam saját fiókot de nem tudtam belépni. Minden alkalommal hibát írt ki a webshop. Szívesen rendeltem volna többet is vagy több alkalommal ha kaptam volna bármilyen kedvezményt vagy ingyenes szállítási költséget.
Webáruház értékelés
Nem tudják azt a szállítási időt tartani amit mondanak, akkor legalább valami formába értesítést küldhetnének. Telefonos beszélgetés után mondott szállítási időre sem jött meg a rendelt csomag!!!!! Nekem nagyon csalódás!!!!
Az ígért szállítás a mai napig nem érkezett meg! Nem megbízható !
Webáruház értékelés
Pontos leírás. Jó minőségű áru. Megfelelő értesítés. Elégedett vagyok.
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Teljesen kielégítő
Webáruház értékelés
Keskenyebb ágyat rendeltünk véletlenül,de nagyon segítőkészek voltak és gyorsan reagáltak.
Nem az ágyhoz való középső gerendát küldték, szakember segítségét kellett kérnem az összeszereléshez,mert át kellett alakítani.
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Gyors szállítás
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Kellemes tapintás,kiválló minőség és Imádom!!
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Nagy áruválaszték.Gyors reagálás.
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Elégedett vagyok csak ajánlani tudom .
Teljesen elégedet vagyok
Megvásárolt termékek: