








A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 17 669 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Tömör fenyőfa Textília Méretek (gyártási tűrés 0,5%) Az ágyrács mérete: 180 x 200 cm Az ágyrács két 90 x 200 cm-es ágyrácsból áll Lécek keresztmetszete: 1,85 x 5,8 cm Lécek száma: 12 Teherbírás: 110 kg személyenként Kialakítás Fix léces ágyrács, minden ágyba alkalmas Az ágyrács minden típusú matracra használható A lécek textil szalaggal vannak összekötve a megfelelő elosztásért Könnyű kezelhetőség a feltekerhető ágyrács révén A lécek elő vannak fúrva a könnyű rögzítéshez az ágykerethez A rögzítéshez szükséges csavarok nem részei a csomagnak Léctörés esetén garantáljuk az ingyenes cserét
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Léces |
|---|---|
| Állítható | Igen |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Ágyrács típusa | Léces |
| Kinek javasoljuk | Férfiaknak, Nőknek |
| Lécek száma | 12 |
| Teherbírás | 110 kg személyenként |
| Hosszúság | 200 cm |
| Súly | 10,75 kg |
Felhasználói értékelések
Ár érték arányban nagyon jó.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
Mivel franciaagyhoz való,egy kicsivel teherbíróbnak gondoltam.Igaz nem is fogtam fel igazán a teherbírását.Mivel 2.ember fekszik rá,valami erősítés jó lenne bele,legaláb pár helyen,hogy maradjon olcsó kategória.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
kettő darabot vettem meg vagyok elégedve köszönöm
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
Szuper
Nincs
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
90×200 cm, léces
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
80×160 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Lamellás, állítható
Raktáron
80×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
120×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
180×200 cm, léces, állítható
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron