Webáruház értékelés
Vásároltam már korábban is ezt a terméket. Mindig korrekt volt a rendelés teljesítés.
Megvásárolt termékek:
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Webáruház értékelés
Vásároltam már korábban is ezt a terméket. Mindig korrekt volt a rendelés teljesítés.
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
A szállítással minden rendben volt.
Nincs
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
A kiszàllítàst még Karàcsony előttre ígérte az àruhàz . Nem hogy nem érkezett meg a termék , de még egy tàjékoztató , vagy elnézést kérő email sem érkezett tőlük. Nagy csalódàs ez az àruhàz .Nem ajànlom
Webáruház értékelés
Nincs még megoldás a reklamációra.
Webáruház értékelés
Hibás termeket kaptam!Amit nov.14diken vissza küldtem azóta kergetem a pénzem!Nem kaptam vissza és csak ígérgetnek össze vissza!Fogyasztovedelmet fogom felkeresni!
Hibás termeket kaptam!
Webáruház értékelés
Nulla, gagyi minoseg, vissza is kuldtem. Innen tobbet SOHA SEMMIT.
Webáruház értékelés
Minden rendben volt
Megbízható webáruház, gyors, pontos ügyfélbarát
Nincsenek
Webáruház értékelés
Nem jó megitélések
Nincs komunokáció
Megvásárolt termékek:
Webáruház értékelés
Precíz pontos
Webáruház értékelés
Jo napot nem jött meg a francia ágy
Megvásárolt termékek: