








Méretek 58×50×87 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 6784 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Konstrukció: Acél Huzat: Vízálló textil Szín Fehér Kék Méretek Hosszúság: 87 cm Szélesség: 50 cm Magasság: 58 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 1,7 kg Csomag mérete: 63 x 21 x 17 cm Kialakítás A csomag része egy hordozótáska Vízálló huzat Nagyon könnyű, de erős szerkezet A legjobb társ a nyári napokra
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 87 cm |
| Magasság: | 58 cm |
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Termék színe | Fehér, Kék |
| Összecsukható | Összecsukható |
| Lábak | Lábakkal |
| Fémszerkezet anyaga | Acél |
| Huzat anyaga | Vízálló szövet |
| Teherbírás | 100 kg |
| Anyaga | Acél, Poliészter |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Nagyság | Egy főnek |
| Huzat | Huzattal |
| Tető | Tető nélkül |
| Használat helye | Strandra |
| Hosszúság | 87 cm |
| Súly | 0,1 kg |

130×78 cm, fém, párnával
Raktáron
Párnával, műrattan, hinta
Raktáron
Összecsukható, fa, karfás
Raktáron
Fém, párnával, karfás
Raktáron
Fém, fa, párnával
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, párnával, egyszerű

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron


160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron