Ajánljuk
Eglo 97307 - LED kültéri fali lámpa PERNATE LED/11W/230V
21 190 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 21 190 Ft
- 2025. 12. 16. - 21 190 Ft
- 2025. 11. 16. - 23 990 Ft
- 2024. 04. 30. - 26 090 Ft
- 2024. 04. 06. - 31 090 Ft
- 2024. 01. 15. - 33 990 Ft
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 21190.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 11 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 11 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 80 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1250 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 11 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | PERNATE Eglo |
| Gyártó | Eglo |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

37 590 Ft
Nedis HTPA15EBK kültéri elektromos fűtőtest 200 cm 1500W/230V IP34
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
11 390 Ft
LED Kültéri fali lámpa KREON 2xLED/3W/230V IP54 3000K fekete
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
6490 Ft6890 Ft
Westinghouse 65792- LED Dimmelhető kültéri fali lámpa LED/15W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
14 690 Ft
KÉSZLET 10x LED Izzó Philips GU10/4,6W/230V 2700K
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
12 990 Ft
Spotlámpa BAMBOO 3xGU10/10W/230V fehér
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
14 690 Ft
Philips - LED Dimmelhető lámpa csipeszes FORYS LED/5W/5V CRI 90
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
17 890 Ft
Brilagi - LED mennyezeti lámpatest STRIPES LED/32W/230V ezüst
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
17 890 Ft
Fürdőszobai spotlámpa TURYN 3xGU10/10W/230V IP44 fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
16 290 Ft
Briloner 3882-015 - LED Mennyezeti lámpa MAILA STARRY LED/18W/230V fekete/arany
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
18 390 Ft
Maytoni C051CL-01BS - Spotlámpa FOCUS 1xGU10/10W/230V réz
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
65 490 Ft
Maytoni MOD013PL-04B - Csillár zsinóron RING 4xG9/25W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
12 990 Ft14 190 Ft
Fali spotlámpa polccal, USB töltővel 1xGU10/35W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
12 990 Ft
Aigostar - LED Dimmelhető szalag 5m LED/36W/24/230V 3000K + távirányító
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
20 590 Ft
Csillár zsinóron TUBE LONG 5xE27/15W/230V fekete/arany
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
8090 Ft
Eglo 33667-LED RGBW FUEVA-C 21W/230V fürdőszobai dimmelhető lámpa, 30 cm átm.
Raktáron
19 590 Ft
Aigostar - LED Utcai világítás LED/100W/230V 6500K IP65
230V
RaktáronIngyenes szállítás
174 990 Ft
Ideal Lux - LED Csillár zsinóron PERLAGE 10xG9/3W/230V 81 cm fekete/füstös
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
16 290 Ft
Rabalux 71254 - LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa SAMIRA LED/48W/230V IP44 fekete
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


































