








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri mennyezeti/fali lámpatest mikrohullámú érzékelővel. Időbeállítás: 5 mp. - 5 perc. A szenzor maximális hatótávolsága: 7 m, beállítható 100/75/50/25% között a teljes hatótávolságból. Érzékenység beállítása: 2, 10 és 50 lx. Észlelési szög: 160°. Nappali fény felismerő funkció. Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
|---|---|
| Funkció | Alkonyérzékelő/LED technológia/Érzékelős |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 1530 lm |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 105 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Series | BENE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |


Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron


Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fa
RaktáronIngyenes szállítás


Fa
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fa, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fa, szélesség, magasság
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás