Hasonlítsd össze az árakat 8757 Ft-tól 11 390 Ft-ig 2 webáruházban:
Paulmann 99495 - LED 1,2W lépcsővilágítás EDGE 230V
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 8757 Ft és 11 390 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 10 074 Ft
- 2026. 04. 29. - 10 074 Ft
- 2026. 02. 05. - 8757 Ft
- 2026. 05. 01. - 8757 Ft
- 2026. 04. 29. - 8757 Ft
- 2026. 02. 05. - 8757 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Beépíthető lámpatest, amely minden otthonba ideális. Diszkrét világítást biztosít lépcsőházak és folyosók számára. Csak beltéri használatra alkalmas. KP60 dobozba történő beépítéshez készült (a csomag nem tartalmazza). Beépítési nyílás átmérője: 55 mm.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali, Lépcsők |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Lépcsőház világítás |
| Hely | Előszoba/Lépcsőház |
| Funkció | LED technológia |
| Szerelés módja | Beépített |
| Alak | Négyzetes |
| Szerelési lyuk | 55 mm |
| Szerelési mélység | 30 mm |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1,2 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1,2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 50 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 100 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1,2 W |
| Series | STAIRS Paulmann, EDGE Paulmann, BOB Paulmann |
| Gyártó | Paulmann |
Ajánljuk

Modern Süllyesztett Fali Lámpa Fekete 16cm LED-del IP65 - Mert
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Haga dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Eye falikar
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Seline dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Breggo falikar
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fekete fali lámpa 100 cm LED-del - Clockwise
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Basalt falba süllyeszthető kültéri lámpa
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Kier általános mennyezeti lámpa
Raktáron
Fali lámpa rozsdabarna 2 fényű GU10 AR70 IP44 mozgásérzékelővel - Baleno
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Pond LED
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Estera
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Esme falikar
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Dizájner bronz fali lámpa 3 égős - Planes
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Aden falikar
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Hoja dekoratív fali lámpa
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Natalie falikar
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Design fali lámpa fekete 3 fokozatban dimmelhető 2-lámpás - Bummy
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Penor fali spotlámpa
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa rozsdabarna színben, LED-del, IP54 mozgásérzékelővel - Esmee
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Sophia falikar
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Skandináv fali lámpa fehér organikus - Plaster
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern fali lámpa fehér USB-vel és rugalmas karral - Flero
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
Vintage kültéri fali lámpa réz IP44 - Prato
Konnektoros, üveg, fém
Raktáron
Eye fali spotlámpa
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa sárgaréz 62 cm LED-del IP44 - Jerre
LED, fém, műanyag
Raktáron
Cezanne falikar
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Bronz fali lámpa fehér búrával és állítható karral - Ladas Deluxe
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Spin LED falikar
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Filomena falikar
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa sárgaréz 41,5 cm LED-del IP44 - Jerre
LED, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Rabalux 8263 - Kültéri lámpa INOX TORCH 1xE27/25W IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
PREZENT 49009 - NORD mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8395 - Kültéri lámpa TOSCANA 1xE27/60W/230V
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8202 - Kültéri fali lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 7076 - Csillár láncon PETRONEL 1xE27/60W/230V
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 24103W - LED Fali lámpa PEGASI LED/6W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 31827 - Kültéri LED lámpa LED/7W IP44
Raktáron
Eglo 9682 - CAPASSO-C LED RGB dimmelhető fali mennyezeti lámpa 17W/230V
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár OXFORD 5xE27/15W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa 2xE27/60W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17383/93/PN - Kültéri fali lámpa KISKADEE 1xE27/42W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8510 - Kültéri fali lámpa MANHATTAN 1xE27/60W/230V
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 50582/30/PN - Spotlámpa MYLIVING PONGEE 2xGU10/5,5W/230V
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás



