Philips 31110/31/P3 - LED mennyezeti lámpa MYLIVING MAUVE LED/17W/230V 4000K
Nincs raktáron
5,0(2 értékelés)
Előző árak
Termékleírás
A lámpa megfelel a EyeComfort követelményeinek - kíméli és nem fárasztja el a szemeit.
Specifikációk
Javasolt izzó típusLED
KapcsolóKlasszikus
Feszültség230V
ElhelyezésHálószoba és  nappali
Izzók  számaEgy
AlakNégyzetes
Színhőmérséklet4000 K
StílusEgyéb
Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye17 W
Fény színeNappali fehér
Garanciális időszak60 hónap
FoglalatBeépített LED fényforrás
A forrás bemeneti teljesítménye17 W
Az izzók a csomag részét képezikIGEN (LED)
Áramütés elleni védelem osztálya1
Behatolás védettségIP20
A teljes fényáram2000 lm
TípusMennyezeti lámpa
FunkcióLED technológia
Klasszikus izzónak megfelelő140 W
A forrás maximális bemeneti teljesítménye17 W