


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A lámpa megfelel a EyeComfort követelményeinek - kíméli és nem fárasztja el a szemeit.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Szögletes |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Középfehér |
| Szín | Fehér |
| Alak | Négyzetes |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2000 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 140 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Series | MYLIVING MAUVE Philips |
| Gyártó | Philips |
Felhasználói értékelések
erős és egyenletes fény
Már több is van belőlük, mindegyik hibátlanul működik már évek óta.
Gyönyörűen világít.

Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, üveg, fém
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, műanyag, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, fém, modern stílusú
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
LED, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
Raktáron
LED, konyhába, rusztikus
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, üveg, fém
Raktáron
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás