Hasonlítsd össze az árakat 11 900 Ft-tól 17 945 Ft-ig 3 webáruházban:
Eglo 95655 - FRADELO LED mennyezeti lámpa LED/4W/230V
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 11 900 Ft és 17 945 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 2587 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 31. - 14 487 Ft
- 2026. 03. 04. - 14 487 Ft
- 2026. 02. 26. - 14 218 Ft
- 2026. 01. 26. - 13 840 Ft
- 2025. 12. 20. - 14 218 Ft
- 2026. 05. 31. - 13 480 Ft
- 2026. 03. 04. - 13 480 Ft
- 2026. 02. 26. - 11 900 Ft
- 2026. 01. 26. - 11 900 Ft
- 2025. 12. 20. - 11 900 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 11900.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Több |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Alak | Négyzetes |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 400 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Hely | Nappali |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | LED technológia |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| Series | NOVEL Eglo, FRADELO Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Hasonló termékek

Rabalux 75013-LED VENDEL mennyezeti lámpa érzékelővel LED/12W/230V 4000K 28x28cm
Fém, műanyag, középfehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Linnea LED három áramkörös sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Gallant általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rafter három áramkörös DALI sínrendszeres lámpafej
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Pardo
Konyhába, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fehér, szürke és barna 3-lámpás - Multidrum
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Raktáron
Nevma általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED mennyezeti lámpa PILANA LED/24W/230V tölgy/fehér 32x32 cm
LED, fa, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Minimal LED sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
PREZENT 49008 - NORD mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa fekete 22,6 cm IP44 - Jarra
Üveg, fém, modern stílusú
Raktáron
Eglo 97783 - ROMAO 3 LED 60W 230V dimmelhető mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Shell dekoratív fali lámpa
LED, konyhába, üveg
Raktáron
Rabalux 71179 - LED Mennyezeti lámpa OSCAR LED/18W/230V 4000K átm. 34 cm
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Arena általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fénycső armatúra LEDes fénycsövekhez vízálló 1x1.2m
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Cameleon mennyezeti konzol
Konyhába, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Strühm KLARA kör alakú lámpa 19W-os ø330 mm
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szögletes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 71382 - LED dimmelhető mennyezeti lámpatest ELLINOR LED/40W/230V 3000-6500K + távirányító
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Art Deco mennyezeti lámpa arany fehér üveggel - Isabella
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Valentin általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Perfect álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
LED, távirányítós, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Rondo
LED, papír, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Nerina általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Emilio álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Linnea LED három áramkörös sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - fényerőszabályozható LED lámpatest MATTEO LED/60W/230V 3000-6500K átm. 51,5 cm taupe + távirányítóval
Üveg, műanyag, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Arena általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Arena általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Napoli általános mennyezeti lámpa
Konyhába, üveg, fém
Raktáron
Malakka általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Vaio több ágú mennyezeti lámpa
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás





