






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 98990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Szín | Fehér |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Színhőmérséklet | 3000-5000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 5800 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 400 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Alak | Kerek |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Series | ROMAO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, modern stílusú
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, papír, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, papír, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, konyhába
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, fém
Raktáron
LED, papír, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Üveg, fém, modern stílusú
RaktáronLED, konyhába, fém
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás