
Eglo 95658 - Kristály mennyezeti lámpa FRADELO 9xLED/4W/230V
Konyhába, kristály, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállításKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 21990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40,5 W |
| Alak | Négyzetes |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40,5 W |
| Hely | Nappali |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4320 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 250 W |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 364,5 W |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | CISTERNO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Konyhába, kristály, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
Elérhető 2 webáruházban

Üveg, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, kristály
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Ingyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, kristály
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, kristály, klasszikus kapcsolóval
Ingyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, fém, műanyag

Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konyhába, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Ingyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron