Hasonlítsd össze az árakat 8190 Ft-tól 11 490 Ft-ig 2 webáruházban:
Eglo 94235 - 3 darabos PENETO beépíthető LED lámpatest szett 3xGU10-LED/3W/230V
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 8190 Ft és 11 490 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 3300 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 18. - 11 490 Ft
- 2026. 04. 19. - 11 490 Ft
- 2026. 01. 29. - 7180 Ft
- 2026. 01. 22. - 9740 Ft
- 2026. 01. 08. - 9140 Ft
- 2026. 01. 01. - 9740 Ft
- 2025. 12. 18. - 9923 Ft
- 2025. 11. 20. - 9440 Ft
- 2025. 11. 14. - 9440 Ft
- 2026. 05. 18. - 11 490 Ft
- 2026. 04. 19. - 11 490 Ft
- 2026. 01. 29. - 7180 Ft
- 2026. 01. 22. - 7990 Ft
- 2026. 01. 08. - 6790 Ft
- 2026. 01. 01. - 7990 Ft
- 2025. 12. 18. - 6790 Ft
- 2025. 11. 20. - 6790 Ft
- 2025. 11. 14. - 6790 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
beépítési mélység 83 mm
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Süllyesztett |
| Szín | Bézs |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Szerelési lyuk | 65 mm |
| Alak | Kerek |
| Szerelési mélység | 83 mm |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Stílus | Egyéb |
| Szerelés módja | Beépített |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | GU10 |
| Izzók száma | 3 |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 600 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Series | PENETO Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Hasonló termékek

Okos beépített reflektor fehér keret nélküli, Wi-Fi-vel GU10 - Oneon 1
Okos
Raktáron
Mono több ágú mennyezeti spotlámpa
LED, modern stílusú, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Lorenzo álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
Süllyesztett, fém
Raktáron
Doherty álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Design spotlámpa téglalap alakú AR111 2-lámpás - Box
Modern stílusú
Raktáron
Okos kerek mennyezeti spotlámpa betonból, WiFi-vel GU10 - Deep
Okos, rusztikus, ipari stílusú
Raktáron
Mono
LED, süllyesztett, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Costa álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
Raktáron
MasterLED Bud arany/fehér kerek mennyezeti lámpa keret, 2xGX53-es foglalattal
LED, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Emilio álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
Süllyesztett, fém
Raktáron
Mennyezeti spotlámpa arany üveggel 4-lámpás állítható - Laura
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Vitale álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
Süllyesztett, billenthető
Raktáron
Modern fehér spotlámpa dönthető kerek 2-lámpás - Jeany
Modern stílusú, felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
6 darabos, lekerekített, süllyesztett spotlámpa készlet fehér GU10 50mm 2-lámpás - Hubs
Okos, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Design mennyezeti spotlámpa fehér GU10 70mm forgatható és dönthető - Vo
Modern stílusú, skandináv stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Okos spotlámpa arany rózsaszín üveggel, 2 wifi P45 - Vidro
Okos, felületre szerelhető
Raktáron
Art Deco spotlámpa arany zöld üveggel 2-lámpás - Vidro
Felületre szerelhető
Raktáron
Universal mennyezeti spotlámpa
Felületre szerelhető, billenthető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Homer álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
LED, süllyesztett, meleg fehér
Raktáron
Mennyezeti spotlámpa arany üveggel 3-lámpás állítható - Laura
Felületre szerelhető
Raktáron
Mod Plus álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
Süllyesztett, modern stílusú, 230V
Raktáron
Lorenzo álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
Süllyesztett, fém
Raktáron
Parana mennyezeti spotlámpa
Felületre szerelhető
Raktáron
Homer álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
LED, süllyesztett, meleg fehér
Raktáron
Spark Duo LED mennyezeti spotlámpa
LED, süllyesztett, üveg
Raktáron
Nova álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
Süllyesztett, billenthető
Raktáron
Thomas mennyezeti spotlámpa
Felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
Strühm Hary D szögletes ezüst keret, GU10-es foglalattal
Felületre szerelhető, fém
Raktáron
Makalu több ágú mennyezeti spotlámpa
Felületre szerelhető, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
Nova álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
Süllyesztett, billenthető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Imagine LED modul
LED, süllyesztett
RaktáronIngyenes szállítás
Brady álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
LED, süllyesztett, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 60208W - Fali lámpa ODIN 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED RGBW, fényerőszabályozható, újratölthető gyermek éjszakai lámpa UNICORN LED/1W/5V 1200 mAh
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - PILANA LED 48W 230V állítható mennyezeti lámpa 3000-6500K + DO
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás






