

Anyag 100% pamut Grammsúly: 750 g/m2 Szín Narancssárga Méret 50 x 75 cm Kialakítás Elegáns bordával Mosás max. 60 °C-on Szárítás szárítógépben közepes hőmérsékleten Ne mossa ruhákkal, amelyek cipzárral és fémkampókkal rendelkeznek A hosszan tartó puhaság, lágyság és nedvszívás érdekében nem ajánlott öblítőt használni
| Típus | Fürdőszoba kilépők |
|---|---|
| Anyag | Pamut |
| Készlet | Darabonként |
| Termék színe | Narancssárga |
| Anyaga | 100% pamut |
| Grammsúly | 750 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Minta | Minta nélkül |
| Méret | 50 x 75 cm |
| Forma | Szögletes |
| Kialakítás | Egyszínű |
| Elhelyezés típusa | Fürdőszobába |
| Szett | Darabos |
| Súly | 0,3 kg |

Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron

Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron