


Méretek 60×100 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% mikroszál - poliészter Grammázs: 1500 g/m2 Szín Bézs Méretek Szélesség: 60 cm Hosszúság: 100 cm Vastagság: 2 cm Súly: 0,9 kg Jellemzők Csúszásgátló alsó réteg Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Ajánlott mosási hőmérséklet 30°C (a gyártói címke szerint) Nem fehéríthető és szárítógépben nem szárítható Inspirálódjon tovább Fürdőszobai alátét Törölközők és fürdőlepedők Fürdőszoba Fürdőkesztyű Kis kézi törölközők Fürdőlepedők
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 100 cm |
| Típus | Fürdőszoba kilépők |
|---|---|
| Anyag | Poliészter |
| Készlet | Darabonként |
| Termék színe | Bézs |
| Forma | Téglalap |
| Minta | Minta nélkül |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Készletek | Darabos |
| Kialakítás | Egyszínű |
| Elhelyezés típusa | Fürdőszobába |
| Csúszásgátló | Csúszásgátló |
| Hosszúság | 100 cm |
| Méret | 60 x 100 cm |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,9 kg |
| Grammsúly | 1500 g/m2 |

60×100 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
60×100 cm, fürdőszoba kilépők, poliészter
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó, frottír
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó, frottír
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, csúszásmentes, pamut
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
60×100 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, darabonként
Raktáron
40×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Kiszállítás 1 nap múlva
60×100 cm, fürdőszoba kilépők, - szettek
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó, frottír
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, frottír
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó, frottír
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők
Raktáron
48×80 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Kiszállítás 1 nap múlva
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
48×50 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Kiszállítás 1 nap múlva
Fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó, frottír
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, frottír
Raktáron
15×24 cm, fürdőszoba kilépők, pamut
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, csúszásmentes, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron