


Méretek 60×100 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% mikroszál - poliészter Grammázs: 1500 g/m2 Szín Fehér Méretek Szélesség: 60 cm Hosszúság: 100 cm Vastagság: 2 cm Súly: 0,9 kg Jellemzők Csúszásgátló alsó réteg Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Ajánlott mosási hőmérséklet 30°C (a gyártó címkéje szerint) Nem fehéríthető és szárítógépben nem szárítható Inspirálódjon tovább Fürdőszobai alátét Törölközők és fürdőlepedők Fürdőszoba Fürdőkesztyű Fürdőlepedők Kézi törölközők
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 100 cm |
| Típus | Fürdőszoba kilépők |
|---|---|
| Anyag | Poliészter |
| Készlet | Darabonként |
| Termék színe | Fehér |
| Forma | Téglalap |
| Minta | Minta nélkül |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Készletek | Darabos |
| Kialakítás | Egyszínű |
| Elhelyezés típusa | Fürdőszobába |
| Csúszásgátló | Csúszásgátló |
| Hosszúság | 100 cm |
| Méret | 60 x 100 cm |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,9 kg |
| Grammsúly | 1500 g/m2 |

60×100 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
60×100 cm, fürdőszoba kilépők, poliészter
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó, frottír
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó, frottír
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, darabonként
Raktáron
60×100 cm, fürdőszoba kilépők, - szettek
Raktáron
40×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Kiszállítás 1 nap múlva
Fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó, frottír
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó, frottír
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, frottír
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők
Raktáron
48×80 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Kiszállítás 1 nap múlva
Fürdőszoba kilépők, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó, frottír
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, pamut, frottír
Raktáron
48×50 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Kiszállítás 1 nap múlva
15×24 cm, fürdőszoba kilépők, pamut
Raktáron
60×100 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, csúszásmentes, darabonként
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, csúszásmentes, darabonként
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
15×24 cm, fürdőszoba kilépők, pamut
Raktáron
Fürdőszoba kilépők, csúszásmentes, darabonként
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron