







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Grammsúly: 500 g/m 2 Szín Zöld Méret 70 x 140 cm Kialakítás Elegáns bordűrrel Akasztóval Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Max. 60 °C-on mosható Közepes hőmérsékleten szárítható szárítógépben Ne mosson cipzáros vagy fém kapcsos ruhákkal A hosszan tartó puhaság, lágyság és nedvszívó képesség érdekében nem ajánlott öblítőt használni Inspirálódjon tovább Gyerekeknek Bútor
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Készlet | Szett |
| Minta | Egyszínű, Állatok |
| Szín | Zöld |
| Termék színe | Zöld |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Grammsúly | 500 g/m2 |
| Magas grammsúly | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Akasztófül | Igen |
| Ár | 2 500 Ft felett |
| Szett | Igen |
Felhasználói értékelések
Kiváló anyag ! ❤
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, egyszínű, állatos motívummal
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, szett, pamut
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, szett, pamut
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
Darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, szett, pamut
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
15×24 cm, frottír, pamut
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron