








Méretek 104×43×49 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 20 427 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Bézs Fém: Fekete Méretek Szélesség: 43 cm Mélység: 49 cm Magasság: 104 cm Ülésmagasság: 76 cm Ülésszélesség: 43 cm Ülésmélység: 35 cm Teherbírás: 110 kg Tömeg: 5,5 kg Kialakítás Bárszék támlával és kényelmes üléssel Finom bársony huzat stílusos varrással Erős fém alap porszórt festékkel bevonva Szétszerelt állapotban szállítjuk POZZA A POZZA kollekció bárszéke elegáns megjelenésével tűnik ki, amelyet a finom bársony huzat, a dekoratív függőleges varrás és a karcsú fém alap hangsúlyoz. Modern stílusának köszönhetően luxus, mégis otthonos érzést kelt, így könnyen a belső tér kifejező elemévé válik. Komfortosan formázott ülés nyújt kényelmet a mindennapi ülések során, legyen szó konyhaszigetről, otthoni bárpulttól vagy magasabb étkezőasztalról. A POZZA szék kiválóan kiegészíti a modern, elegáns és minimalista belső tereket, ahol könnyedséget, stílust és kellemes hangulatot visz a közös pillanatokhoz és mindennapi ülésekhez.
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 49 cm |
| Magasság: | 104 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
| Anyag | Kárpitozott, Fém |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Bézs |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 76 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Támla | Lábakon |
| Háttámla | Háttámlával |
| Ülőrész alakja | Szögletes |
| Súly | 5,5 kg |
| Ülésszélesség | 43 cm |
| Ülésmélység | 35 cm |

104×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
104×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
104×43×35 cm, fém, kárpitozott
Raktáron
104×43×35 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
104×43×32 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
102×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
102×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
102×43×49 cm, modern stílusú, fém

Fa, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Műanyag, forgó lábbal, négy lábbal
Ingyenes szállítás
102×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, kárpitozott, diófa
Raktáron
108×55 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
100×55×48 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
102×43×49 cm, modern stílusú, fém

Fém, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Raktáron
102×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
102×43×49 cm, modern stílusú, fém

Fa, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fém, forgó lábbal, négy lábbal
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
99×49 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
102×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
102×43×49 cm, modern stílusú, fém

104×43×49 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva