








Méretek 60-76×110-148×70 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 106 900 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
✔️ Modern, elegáns megjelenés ✔️ Az asztallap 148 cm-ig nyitható ✔️ Fokozatmentes magasságállítás 60-76 cm között ✔️ Az asztallap egyszerű nyitása szinkron vezetősíneknek köszönhetően ✔️ Masszív láb, amely teljes stabilitást biztosít az átalakítható asztalnak ✔️ A dohányzóasztal és az étkezőasztal funkcióinak ideális kombinációja egyetlen bútorban
| Szélesség: | 110-148 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 60-76 cm |
| Alak | Téglalap |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Stílus | Modern |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Állítható magassággal | Igen |
| Kihúzható | Igen |
| Állapot | Új |
| Állítható magasság | 60 - 76 cm |
| Bővítőlapok száma | 1 db x 38 cm (asztallap alatt) |
| Asztallap formája | Téglalap |
| Funkció | Asztallap szétnyitása (magasság beállítással) |
| Súly csomagolással együtt | 44,5 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

Fa, matt
Raktáron
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

41×110×60 cm, fa, fém

40 cm, ⌀ 60 cm, kerek, fa
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, fém, kihúzható
Raktáron
41×110×60 cm, tölgyfa, fém

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fém, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

41×110×60 cm, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Fali, modern stílusú

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú