











Méretek 83×230×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Sarok variáns: Univerzális sarok Méret: Kanapé 230 cm Szín: Sötétzöld Huzat: Monolith 37 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Finom és sima velúr szövet Monolith fémes csillogással A huzat jellemzői: Vízlepergető kezelés csökkenti a folyadékok felszívódását, könnyen tisztítható szövet Huzat összetétele: 100% Poliészter Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus Ülés típus: Hab töltet Hab típusa: Rugalmas T30 poliuretán Hab vastagsága: 8 cm Szerkezet: Tömör fa, faforgácslap, rétegelt lemez, sololit A kanapé méretei Szélesség: 230 cm Mélység: 140 cm Magasság: 83 cm Ülőfelület szélessége: 200 cm Ülésmagasság: 38 cm Ülőfelület mélysége: 71 cm / 130 cm Lábak magassága: 5 cm Karfa szélessége: 15 cm Alvófelület: 130 x 200 cm Kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely Felszereltség Tárolóhely: Igen Tárolóhely mérete: kb. 130 x 70 cm Elhelyezkedés: A kanapé ülőrész alatt Megjegyzés: Az asztallap díszítése eltérhet a termékfotón láthatótól. Ággyá alakítás Ággyá alakítható: Igen Ágy mérete: 130 x 200 cm Átalakítás típusa: Kézi, lehajtható háttal Szétszerelt állapotban szállítjuk. A Monolith szövetet sima felületével selyemhez hasonlítják, finom fényességgel. Egyedülálló tulajdonságainak köszönhetően, mint az erősség, tartósság és puhaság, kárpitozó anyagként használják. A Monolith textil előnye a bolyhosodás és fényállóság. Természetes fény hatására a színek jelentősen nem változnak. Bársonyosan puha Monolith 100% poliészterből készült magasabb súlyú kategóriában, amelyet speciális védőréteg borít . Ez hidrofób réteget alkot, amely megakadályozza a folyadékok azonnali átszivárgását . Szennyeződés esetén javasolt a folyadékot papírtörlővel eltávolítani. Tisztításhoz csak speciális, kárpitozott bútor tisztítószert használjon. A felhasznált szövetek egyik fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, az úgynevezett Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy bizonyos ciklusszám után a szövet opotícius jeleit mutatja. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Monolith anyagának ciklusszáma közel 100.000. Az otthon használt szokásos szövetek körülbelül 20.000 ciklusosak.
| Szélesség: | 230 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Zöld |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Párnákkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Termék színe | Zöld |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Háromszemélyes |
| Karfák | Karfákkal |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Lábmagasság | 5 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Ülésmélység | 71 cm |
| Kanapé fekvőfelület | 130 x 200 cm |

86×201×140 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, balos

90×230×140 cm, balos, jobbos

83×230×140 cm, ágyazható, balos

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron