
















Méretek 83×230×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Méret: 230 cm-es kanapé Szín: Világosbézs Sarok variáns: Univerzális sarok Párna cipzárja 34 x 47 cm: Cipzár Huzat: POSO 100 Megj.: A kanapé belső farostlemez dekorja eltérhet a termékfotótól. Kanapé anyaga A konstrukció tömör fából és kiváló minőségű farostlemezből készült. A kanapé keretének kiegészítő anyaga rétegelt lemez és farostlemez. Az ülőgarnitúra ülését T30 poliuretánhab alkotja. Huzat összetétele: 100% Poliészter Huzat anyaga: Kordbársony (Velúr) Hab típusa: T30 poliuretán Ülőfelület típusa: Habkitöltés Párna töltete 34 x 47 cm: Molitan Kopásállóság (Martindale): 35 000 Kanapé méretei Szélesség: 230 cm Mélység: 140 cm Magasság: 83 cm Ülésmagasság: 38 cm Ülőfelület mélysége: 71 cm Fekvőfelület: 140 x 200 cm Párna mérete: 34 x 47 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen Ággyá alakítás: Igen Ággyá alakítás Kihúzható ágy: Igen Kihúzható típus: Manuális mechanizmus nélkül Szétszerelt állapotban szállítjuk. Poso A puha plüss anyag Poso megjelenésében a kordbársonyra emlékeztet. Különleges 3D hatása érintésre kellemes, emellett nagyon erős és ellenálló. A felület finom szálai könnyen tisztíthatók speciális kárpit tisztítószerekkel. Különleges tulajdonságai miatt ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitozásához használják. 100% poliészterből készült magas grammsúlyú anyag . Az alkalmazott szövetek egyik fontos paramétere az erősség és a kopásállóság, azaz a Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy bizonyos ciklusszám elérése után mutatkoznak a kopás jelei. Minél magasabb ez a szám, annál jobb. A Poso anyag büszkélkedhet a 35 000 ciklussal. A háztartásokban használt szövetek általában körülbelül 20 000 ciklus körüli értékkel rendelkeznek.
| Szélesség: | 230 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Bézs |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Párnákkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Termék színe | Bézs |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Háromszemélyes |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Kanapé fekvőfelület | 200 x 140 cm |
| Forma | Sarok |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Súly | 65 kg |

83×230×140 cm, ágyazható, balos

86×201×140 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, balos

90×230×140 cm, balos, jobbos

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron