






Méretek 73×200×141 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Méret: Kanapé 200 cm-ig Szín: Sötétzöld Sarok változat: Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok Kárpit: KRONOS 19 Megjegyzés: A forgácslemez dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól. A kanapé anyaga Kárpit összetétele: 100% Poliészter Kárpit anyaga: velúr szövet Ülés kialakítása: Rugalmas hab Kopásállóság (Martindale): 50 000 A kanapé méretei Szélesség: 200 cm Mélység: 141 cm Magasság: 73 cm Ülőmagasság: 37 cm Ülőmélység: 72 cm Alvófelület: 140 x 200 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen Ággyá alakítható: Igen Párnák a csomag tartalma Szétszerelt állapotban szállítjuk. Kronos Sametový a jemný povrch s krátkým vlasem jellemzi a Kronos anyagot, amely a velúr szövetek közé tartozik. Tapintásra kellemes textil, finom csillogásaival és árnyékoló hatásával tűnik ki. A tulajdonságai miatt a Kronos kárpitként használatos. Előnye a Kronos textíliának a fényállósága is. A természetes fény hatására a színek jelentősen nem változnak. A speciális, kárpitozott bútorokhoz való tisztítószerek használata javasolt. 100% poliészterből készült, közepes 270 g/m² súlyú. A felhasznált szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, az ún. Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez annyit jelent, hogy meghatározott számú ciklus után az anyag kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Kronos anyag ciklusszáma 50.000. Az otthonokban általában 20.000 ciklus körüli számú szöveteket használnak.
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 141 cm |
| Magasság: | 73 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Zöld |
| Férőhely | Több mint háromszemélyes |
| Párnákkal | Igen |
| Termék színe | Zöld |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Háromszemélyes |
| Ülésmagasság | 37 cm |
| Kanapé fekvőfelület | 200 x 140 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Súly | 113 kg |

83×230×140 cm, ágyazható, balos

86×201×140 cm, ágyazható, balos

90×230×140 cm, balos, jobbos

83×230×140 cm, ágyazható, balos

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron