





Méretek 74-85×54×57 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Öko bőr: rózsaszín Fém Műanyag Méretek Szélesség: 53,5 cm Ülés szélessége: 47,5 cm Mélység: 56,5 cm Ülőfelület mélysége: 35 cm Magasság: 73,5-84,5 cm Ülés magassága: 41,5-53 cm Kerekek átmérője: 5 cm Kerekek teljes szélessége: 5 cm Teherbírás: 110 kg Kialakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 57 cm |
| Magasság: | 74-85 cm |
| Görgők anyaga | Gumi, Műanyag |
|---|---|
| Típus | Forgó |
| Kárpit anyaga | Öko-bőr |
| Szín | Rózsaszín |
| Termék színe | Rózsaszín |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Forgatható |
| Kialakítás | Irodai |
| Kerekek | Kerekeken |
| Ülésmagasság | 42 - 53 cm |
| Teherbírás | 110 kg |
| Állíthatóság | Igen |
| Súly | 5,7 kg |
| A kerekek anyaga | Műanyag, Gumi |

Állítható, forgó, görgős
Raktáron
Forgó, PC
Raktáron
Állítható, kárpitozott, forgó
Raktáron
Állítható, kárpitozott, forgó
Raktáron
Állítható, kárpitozott, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Állítható, kárpitozott, forgó
Raktáron

Állítható, kárpitozott, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, karfás, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Állítható, kárpitozott, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Forgó, PC
Raktáron
49×54 cm, állítható, karfás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, görgők nélkül, PC
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, görgős, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, görgős, műanyag
Raktáron

40×38 cm, kárpitozott, forgó
Kiszállítás 1 nap múlva


Állítható, kárpitozott, forgó
Raktáron
Állítható, forgó, görgős
Raktáron
114-124×65×64 cm, állítható, karfás
Kiszállítás 1 hét múlva
Állítható, forgó, görgős
Raktáron
Állítható, kárpitozott, forgó
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Állítható, forgó, görgős
RaktáronIngyenes szállítás
Állítható, karfás, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Állítható, karfás, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Állítható, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, szövet, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron