






Méretek 114-124×65×64 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 44 440 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Kárpitozás anyaga: membrán szövet Műanyag Fém Méretek Szélesség: 65 cm Magasság: 114 - 124 cm Ülés magassága: 47 - 57 cm Teljes mélység: 64 cm Ülés mélysége: 44 cm Ülés szélessége: 45 cm Támla szélessége: 43 cm Karfa mélysége: 26 cm Súly: 12 kg Kialakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 65 cm |
|---|---|
| Mélység: | 64 cm |
| Magasság: | 114-124 cm |
| Állítható | Igen |
|---|---|
| Karfás | Igen |
| Kárpitozott | Igen |
| Forgó | Igen |
| Görgők | Görgős, Görgők nélkül |
| Anyag | Szövet, Műanyag |
| Típus | PC |
| Szín | Fekete |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfákkal |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 100 kg |
| Huzat | Kárpitozott |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmagasság | 47 - 57 cm |
| Ülésmélység | 44 cm |
| Súly | 12 kg |

90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Állítható, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

40×38 cm, kárpitozott, forgó
Kiszállítás 1 nap múlva
Forgó, görgős, PC
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, karfás, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Állítható, karfás, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Állítható, forgó, görgős
Raktáron
Forgó, PC
Raktáron
Forgó, görgős, PC
Raktáron
Állítható, kárpitozott, forgó
Raktáron

Forgó, görgős, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, görgős, görgők nélkül
Raktáron
Állítható, forgó, görgős
Raktáron
Állítható, forgó, görgős
Raktáron
Állítható, kárpitozott, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Forgó, görgős, PC
Raktáron
Forgó, görgős, PC
Raktáron
Állítható, forgó, görgős
RaktáronIngyenes szállítás
Görgős, görgők nélkül
Raktáron
Kárpitozott, forgó, görgős
Raktáron
Forgó, görgős, PC
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, karfás, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, PC
Raktáron
Forgó, görgős, műanyag
Raktáron

Állítható, karfás, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Állítható, kárpitozott, forgó
Raktáron
Görgős, görgők nélkül
Raktáron
Kárpitozott, forgó, szövet
Raktáron
Fa, görgők nélkül, PC
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva