





Méretek 73-87×54×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: sötétrózsaszín Fém Műanyag Méretek Szélesség: 53,5 cm Ülésszélesség: 46,5 cm Mélység: 55 cm Ülésmélység: 36 cm Magasság: 72,5 - 86,5 cm Ülésmagasság: 42 - 53 cm Kerekek átmérője: 5 cm Kerekek összélessége: 5 cm Szék alsó részének átmérője kerekekkel: 52 cm Teherbírás: 110 kg Kialakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 73-87 cm |
| Görgők anyaga | Gumi, Műanyag |
|---|---|
| Típus | Forgó |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Rózsaszín |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Állítható | Igen |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 110 kg |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmagasság | 42 - 53 cm |
| Súly | 5,7 kg |
| A kerekek anyaga | Műanyag, Gumi |

Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, gumis görgőkkel
RaktáronIngyenes szállítás
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, gumis görgőkkel
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
73-83×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, hálós, gumis görgőkkel
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron