


Méretek 98×160×207 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% Poliészter Bársonyszövet: Kronos 27 - rózsaszín Grammsúly: 270 g/m2 Forgácslap Méretek Szélesség: 160 cm Hosszúság: 207 cm Fejtámla magassága: 98 cm Ágykeret vastagsága: 7 cm Fekvőfelület magassága: 45 cm Fekvőfelület magassága topperrel: 49 cm Lábak magassága: 2 cm Matrac méretre: 80 x 200 cm Teherbírás: 120 kg/fő Ágy súlya: 130 kg Kialakítás Tárolóhellyel együtt Az ágy része egy Bonell rugós matrac A matrac felső része polyuretán habból készült, T30-as jelzéssel A matrac keménysége: H3 (közepesen kemény) A topper nem része az ágynak Szétszerelt állapotban szállítjuk Boxspring ágyak A boxspring ágyak egyre népszerűbbek választások otthonokban és luxus szállodákban egyaránt, köszönhetően kivételes felépítésüknek és prémium kényelmüknek. Ez a típusú ágy alsó rugós alappal (boxspring) és fő matraccal rendelkezik, amelyhez külön megvásárolható topper. Az alap tartalmaz egy rugós rendszert, amely optimálisan elosztja a súlyt, így növelve a matrac élettartamát. A fő matrac általában a zsebrugós vagy bonell rugókat használja a szilárd, de kényelmes testtámaszért. A még nagyobb kényelem és alváshigiénia érdekében topper is vásárolható, amely puha felületet biztosít. E kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelmet, nagy tartósságot és elegáns megjelenést nyújtanak, amelyek feldobják a hálószoba minden szegletét. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsdesign-t, a maximális kényelmet és a hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 207 cm |
| Magasság: | 98 cm |
| Anyag | Kárpitozott, Laminált |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal, Matraccal és ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Rózsaszín |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | 160 x 200 cm |
| Hossz | 207 cm |
| Huzat anyaga | Poliészter, Velúr szövet |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Minta | Egyszínű |
| Lábmagasság | 2 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Kétszemélyes ágy |
| Alak | Boxspring |
| Matrac keménysége | Střední H3 |

98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Kiszállítás 2 hét múlva
98×80×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring

98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa

140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×160×229 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
Kárpitozott, matraccal és ágyráccsal, szövet kárpitozású
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, modern stílusú, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Kárpitozott, modern stílusú, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
98×160×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
98×80×200 cm, kárpitozott, boxspring
Elérhető 3 webáruházban

98×160×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
65×148×206 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
98×180×200 cm, matraccal, kárpitozott

98×100×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban

98×100×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×100×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×200 cm, matraccal, modern stílusú

160×200 cm, világítással, kőrisfa
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Kiszállítás 2 hét múlva
140×200 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
180×200 cm, matraccal, kárpitozott

98×180×207 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva