







Méretek 75×57×57 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 28 056 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Kárpit anyaga: 100% poliészter Kárpit szövet: 258-as szövet - szürke Lábak anyaga: Fém - fekete (matt) Méretek Szélesség: 57 cm Ülőfelület szélessége: 49 cm Mélység: 57 cm Ülőfelület mélysége: 48 cm Magasság: 75 cm Ülőmagasság: 49 cm Terhelhetőség: 110 kg Súly: 6 kg Kialakítás Modern és elegáns dizájn Kárpit kifejezett textúrával Szétszerelt állapotban szállítjuk Kényelem minden napra A kárpitozott étkezőszékek ideális kombinációját nyújtják a kényelemnek és a stílusnak minden étkezőben. A puha kárpitnak és az ergonomikus formának köszönhetően kényelmes ülőhelyet biztosítanak nemcsak étkezéskor, hanem hosszú beszélgetésekkor is a családdal vagy barátokkal. Az elegáns dizájn könnyen beilleszthető modern vagy klasszikus belső térbe, és kellemes otthoni légkört teremt. Ezek a székek kiváló választást jelentenek mindennapi használatra, ahol értékelni fogja gyakorlatias, tartós és időtálló megjelenésüket .
| Szélesség: | 57 cm |
|---|---|
| Mélység: | 57 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Fekete, Szürke |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfákkal |
| Ülésmagasság | 49 cm |
| Teherbírás | 110 kg |
| Minta | Egyszínű |
| Ülés anyaga | Kárpitozott |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla, Perforált |
| Ülésszélesség | 49 cm |
| Súly | 6 kg |
| Ülésmélység | 48 cm |

75×57×57 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
75×57×57 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, 2 db
Raktáron

Fa, kartámasszal, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fém
Raktáron

Fa
Raktáron
Fa, kárpitozott, rusztikus
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
91×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
92×45×44 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Fa, kárpitozott, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, kárpitozott, sonoma tölgyfa
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron


Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 11 webáruházban
Raktáron
52×59 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 10 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kartámasszal
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron