



Méretek 156×44×109 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 67 567 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Magaságyás Deco – Keter
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 109 cm |
| Magasság: | 156 cm |
| Szín | Barna |
|---|---|
| Származási hely | IL |
| Specifikus anyag | Poligyanta |
| Anyag | Műanyag/fém |
| Súly | 14 kg |
| Hosszúság | 109.6 cm |
| Térfogat | 110 l |
| Elhelyezés | Kültér |
| Kollekció | Deco |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Gyártó | Keter |




Elérhető 2 webáruházban
Raktáron




33×80 cm
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



33×80 cm
Ingyenes szállítás



Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Állványok
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron

39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
Kő, négyszögletes, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus
Raktáron
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
Pumpás, álló

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
180×200 cm
Raktáron